Dr Ersin Ufuk TİMUÇİN Hocam

Dr Ersin Ufuk TİMUÇİN Hocam

Meb bünyesinde çalışırken belli bir rutini oluşuyor öğretmenlerin.Bazen bu rutin daha artarak sıradanlığa dönüşebiliyor.Bu noktada öğretmenin kişisel gelişimi ,mesleki yenilikleri takibi çok önemli.
Bu kapsamda okullarda öğretmenlere yönelik uzmanlar eğitim verebiliyor.Ben de okulumuzda alanda uzman akademisyenler tarafından eğitim verilmesi adına arayış içerisinde idim.Ersin Hocamı instagramdan takip ediyorum,youtube sayfasında da çok faydalı paylaşımlarda bulunuyor.Okulumuza davet ettiğimde hemen numarasını göndererek aramamı istedi, müsait olduğunda gelebileceğini söylemesi çok mutlu etti beni.Okulumuzun öğretmen eğitimine ayıracak bir bütçesi olmadığını ,mahcup bir şekilde dile getirdiğimde sivil toplum adına çalıştığını ve maddi bir karşılık beklemediğini dile getirmesi ise takdire şayandı benim için.
Değerli hocamın özel eğitime verdiği önem,ailelere verdiği önem bu konuda tüm ülkede üstün gayretle çalışması biz öğretmenlere de örnek niteliğinde.
Ayrıca karantina sürecinde koordinatörü olduğu ilgiotizm derneğinin instagram sayfasında çok değerli isimlerle bizleri buluşturdu ve buluşturmaya devam edecek.Ayrıca velilere yönelik EBA’da da eğitimler yapıyor hocamız.
Kendisinin enerjisi hiç bitmesin ,ışığı da dağıttıkça artsın.Teşekkürler…

İnstagram sayfası : @drufuktimucin
Youtube sayfası: Dr.Ersin Ufuk Timuçin https://www.youtube.com/user/you7tube7gir/featured
ilgi otizm sayfası
https://www.youtube.com/channel/UCXG7rF_xWVB1Mv7ULO01bVA
https://ilgiotizm.org/
Herkesin bilhassa ailelerimizin takip etmesini öneririm.

İlgili Yazılar
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlendi *