Güneş Turhan

Güneş Turhan

21 Ocak 2021 tarihinde Güneş TURHAN tarafından bir atölye düzenlenecek Konu “Özgül öğrenme güçlüğünde erken dönem gelişim ,okul dönemi sorunları ,aile destek önerileri ” olacak.
Ayrıca iki oturum şeklinde “Yazı bozukluğu ve müdahale yollarına bakış” adıyla bir atölye çalışması da 22 Ocak ve 23 ocak tarihlerinde yapılacak.

Bu iki konu da dikkatimi çekti ve katılmak istedim.
İki atölyenin de ücreti sembolik.Eğitimler almaya çalışan biri olarak bu da beni memnun etmedi değil:))
Zaten Güneş TURHAN hocamı uzun süredir takip ediyorum.
Yeliz Hocanın Ankara’da düzenlediği bir atölyede ilk olarak adını duymuştum.Onun düzenlediği AD-IP eğitiminin faydalı olduğundan bahsetmişti bir hocamız.
Benim de ilgimi çekti ve uygun zamanı bekliyordum eğitimine katılmak için.Bu iki atölye onu tanımak açısından benim için güzel olacak.
Ayrıca ben bir şeyden daha bahsetmek isterim:
İki atölyeye de katılmak istediğimi belirtince beni başka bir atölye için davet etmesi o kadar hoşuma gitti ki.Eğitimcilerin insan kazanmak gibi bir gizli amacı olduğuna inanırım hep hatta farklı farklı yerlerde var olan hayran kitlesi oluşturmak gibi gelir bana bu.
Ben bilen, bilgisini dağıtan insanların ışık kaynağı olarak görürüm.Güneş Hocamın da bu ince hareketi ışığını yansıtacak bir hareket bana göre.

Teşekkürler eğitim adına gönül veren ,çabalayan herkese bilhassa ona.:)))

Takip etmek isteyenler için instagram adresi: @psk.gunesturhan


İlgili Yazılar
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlendi *